Përleshje mes të rinjve në Prizren, theret një person

Prizreni

Përleshje mes të rinjve në Prizren, theret një person

Më: 1 janar 2021 Në ora: 18:35
Prizren

Sonte në Prizren ka ndodhur një përleshje mes disa të rinjve.

Një përleshje ka ndodhur sonte në Prizren midis disa të rinjve.

Si pasojë e kësaj përleshjeje, një person është therur dhe është në gjendje të rëndë.

Pamjet nga vendi i ngjarjes, ku tashmë ka dalë policia dhe po i kryen hetimet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat