Digjet një shtëpi në Prizren

Prizreni

Digjet një shtëpi në Prizren

Më: 12 janar 2021 Në ora: 23:59
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një shtëpi është përfshirë nga flakët rreth orës 23:00, në lagjen “Jeni Mahallë” në Prizren.

Pamjet tregojnë flakën dhe tymin e madh që del nga shtëpia që po vazhdonte të digjej.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur zjarrfikësit, ekipet e Urgjencës dhe Policia.

Pamjet nga vendi i ngjarjes:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat