​PDK: Prizreni tashmë ka vendosur për ndryshim

Prizreni

​PDK: Prizreni tashmë ka vendosur për ndryshim

Më: 14 nëntor 2021 Në ora: 19:33
​PDK: Prizreni tashmë ka vendosur për ndryshim

Partia Demokratike e Kosovës po konsideron se qytetarët kanë vendosur për ndryshim në raundi e dyte të zgjedhjeve lokale.

Megjithatë, shefi i shtabit zgjedhor të PDK-së, Kujtim Gashi në një konferencë për medie tha se ende nuk është koha për të festuar, pasi duhet numëruar secila votë.

“Prizreni tashmë ka vendosur për ndryshim, por nuk është koha për të festuar ende.

Pasi duhet të numërohem secila votë”, tha Gashi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat