Stuhi edhe në Prizren, dëmtohen disa lisa

Prizreni

Stuhi edhe në Prizren, dëmtohen disa lisa

Më: 6 qershor 2022 Në ora: 20:18
Stuhi në Prizren

Shumë qytete e fshatra të Kosovës sot janë përballur me shi, breshër e stuhi.

E me stuhi është përballur edhe Prizreni.

Në pamjet e siguruara nga Klankosova.tv shihet se nga stuhia janë dëmtuar edhe disa lisa.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat