​Rruga që do të jetë e mbyllur për disa ditë në Prizren

Prizreni

​Rruga që do të jetë e mbyllur për disa ditë në Prizren

Më: 26 gusht 2022 Në ora: 20:57
Foto ilustrim

Rruga një kahëshe nga Hamami në drejtim të Shtëpisë së Kulturës në Prizren, do të jetë e mbyllur për qarkullimin e automjeteve nga data 29 gusht deri më 02 shtator.

Këtë e bëri të ditur përmes një njoftimi komuna e Prizrenit.

Rruga e do të jetë e mbyllur për qarkullimin e automjeteve për shkak të rehabilitimit të rrugës.

Punimet po bëhen në kuadër të “Rehabilitimi i rrugëve, trotuarëve dhe shesheve në Komunën e Prizrenit”. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat