Qytetarët mund ta telefonojnë Komunën e Prizrenit pa pagesë

Prizreni

Qytetarët mund ta telefonojnë Komunën e Prizrenit pa pagesë

Më: 19 dhjetor 2022 Në ora: 10:22
Foto ilustrim

Qytetarët e Komunës së Prizrenit, nga sot të gjitha kërkesat, ankesat dhe sugjerimet, mund t’i adresojnë përmes numrit të telefonit i cili është në dispozicion dhe thirrjet janë pa pagesë.

Komuna nëpërmjet një njoftimi thekson se po vazhdojnë të sjellin mundësi të shumta të komunikimit dhe rritja e besimit të ndërsjellë mes qytetarëve dhe komunës, si institucioni më i lartë administrativ.

“Telefonatat mund të bëhen në këtë numër: 0800 11 002 (pa pagesë për thirrjet brenda Kosovës)”, thuhet në njoftim.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat