PDK e përshëndet vendimin e PZAP-it: Është mirë të bëhet verifikimi - Bota Sot
PDK e përshëndet vendimin e PZAP-it: Është mirë të bëhet verifikimi

Prizreni

E hënë, 22 tetor 2018

PDK e përshëndet vendimin e PZAP-it: Është mirë të bëhet verifikimi

Më: 23 nëntor 2017 Në ora: 10:55
PDK

Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Memli Krasniqi për rinumërimin në Prizren e Prishtinë, ka thënë se kanë kërkuar që të ketë pasi në këto dy komuna diferenca ka qenë shume e vogël.

Ai ka theksuar se është mirë që të bëhet verifikimi duke e përshëndetur vendimin e PZAP-së.

Krasniqi ka shtuar se presin që në Prizren tw përmbyset rezultati dhe PDK të dalë fituese.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test