Kryetari Mytaher Haskuka sot ka emëruar drejtorët komunal - Bota Sot
Kryetari Mytaher Haskuka sot ka emëruar drejtorët komunal

Prizreni

Kryetari Mytaher Haskuka sot ka emëruar drejtorët komunal

Më: 16 janar 2018 Në ora: 11:51
Mytaher Haskuka emëron drejtorët komunal

Kryetari Mytaher Haskuka emëron drejtorët komunal dhe  ka kërkuar nga ta përkushtim maksimal në punë.

Këta janë drejtorët e emëruar nga kryetari Mytaher Haskuka:

Nënkryetar Eshref Memaj,

Skender Susuri, drejtor i drejtorisë së arsimit,

Ertan Simitçiu, drejtor për buxhet dhe financa,

Fatmir Memaj, drejtor i urbanizëmit ,

Osman Hjadari, drejtor i administratës,

Egzon Elshani,drejtor për  bujqësi, pylltari dhe zhvillim rural,

Florent Kasemi, drejtor për shërbime publike,

Flaka Siçefca drejtoresh  për shendetesi,

Ehat Oreshka, drejtor për kulturë, rini dhe sport,

Sami Thaçi, drejtor i Inspektorateve,

Fejz Kabashi,drejtor në Mireqenje Sociale,

Sevim Kazazi,drejtoresh për Turizem dhe zhvillim ekonomik

Gjatë ditëve në vijim do të emërohen edhe drejtorët tjerë nga komuniteti

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test