Prizren: Paraqitet si truproja i Haradinajt dhe e rrah policin - Bota Sot
Prizren: Paraqitet si truproja i Haradinajt dhe e rrah policin

Prizreni

Prizren: Paraqitet si truproja i Haradinajt dhe e rrah policin

Më: 27 janar 2018 Në ora: 20:45
Prizreni

Një polic i cili po kryente detyrën, është rrahur nga një person në Prizren.

I dyshuari u paraqit si truproja e shefit të qeverisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test