Një viktimë dhe 642 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

Shqipëria

Një viktimë dhe 642 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 18:09
Foto ilustrim

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri një person ka humbur jetën nga COVID-19.

Sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë gjatë këtyre janë regjistruar 642 raste të reja me COVID-19 teksa janë shëruar 5,172 pacientë.

2,498 raste aktive me koronavirus janë aktualisht në Shqipëri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat