Automatik në ndërtesë, pranga 25-vjeçarit në Gjirokastër

Shqipëria

Automatik në ndërtesë, pranga 25-vjeçarit në Gjirokastër

Më: 5 tetor 2022 Në ora: 09:26
Foto ilustrim

Arrestohet një 25-vjeçar në Gjirokaster pasi iu gjet armë në ambjentin qe kishte ne perdorim.

I riu me iniciale A.Ll, banues ne Lazarat u prangos ne flagrance në kuader te operacionit “Sopoti”.

Gjatë kontrollit të ushtruar nga shërbimet e Policisë, në një ambient që ai kishte në përdorim, u gjet dhe u sekuestrua në cilësinë e provës materiale një armë zjarri automatik.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat