Samsung bashkon Galaxy dhe Star Wars - Bota Sot
Samsung bashkon Galaxy dhe Star Wars

Teknologji

Samsung bashkon Galaxy dhe Star Wars

Më: 25 nëntor 2019 Në ora: 18:48
Samsung

Për të festuar vazhdimin e filmit legjendar Star Wars: The Rise of the Skywalker, premiera e të cilit do të shfaqet muajin e ardhshëm, kompania Samsung Electronics ka zbuluar një edicion të veçantë të Galaxy Note10 +.

Duke bashkëpunuar me kompaninë e prodhimit Lucasfilm dhe një edicion që përmban një telefon të dizajnuar posaçërisht, maskë, simbol koleksionist, stilolaps S Pen dhe kufje pa tela, ku dy galaktikat janë të bashkuara.

Përveç kësaj, paketa vjen me tema të veçanta, animime, ikona dhe meloditë që do të shkaktojnë eufori për të gjithë fansat e ekskluzivitetit të famshëm.

Edicioni special i Galaxy Note10 + Star Wars do të jetë në dispozicion në tregjet e zgjedhura nga data 10 dhjetor.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat