Shfaqet në një video telefoni i ri Google Pixel 4a

Teknologji

Shfaqet në një video telefoni i ri Google Pixel 4a

Më: 11 mars 2020 Në ora: 09:48
Foto ilustrim

Një video që ka dalë më herët konfirmon modelin e ri të telefonit celular të Google Pixel 4a dhe ky telefon duhet të jetë dukshëm më i lirë se Pixel 4.

Modeli kryesor i smartphone i Google Pixel 4 di të ketë një version më të lirë, Pixel 4a, transmeton Telegrafi. Nuk është njoftuar ende zyrtarisht për këtë smartphone, sidoqoftë, fotografitë dhe tani një video tashmë janë publikuar.

Videoja aktuale është nga TecnoLike Plus. Korniza është më e hollë se modeli i mëparshëm Pixel 3a.

Kamera është në këndin e sipërm të majtë. Ekrani duhet të ketë një diagonale prej 5.81 inç.

Rezolucioni i ekranit LC duhet të jetë 2,340 x 1,080 piksele.

Sipas Leaks, do të përdoret Snapdragon 730 si procesor, si dhe RAM 6 GB. Ka 64 GB memorie të brendshme. Bateria ka 3,080 mAh. Kamera ka 12 megapikselë.

Pixel 4a pritet të shpallet zyrtarisht në mes të majit. Çmimi do të jetë rreth 400 euro. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat