Dhurata për ditën e fundit të Shkurtit! - Bota Sot
Dhurata për ditën e fundit të Shkurtit!

Teknologji

Dhurata për ditën e fundit të Shkurtit!

Më: 28 shkurt 2018 Në ora: 15:31
Oferta

Gjirafa50.com, sot, për ditën e fundit të ofertës Shkurt, po ofron dhurata për çdo blerje.

Gjate këtij muaji, në gjirafa50, ju keni pasur mundësi që të negocioni çmimin për çdo produkt që bleni, ndërsa sot, në ditën e fundit të ofertës “SHKURT” keni mundësi që të negocioni edhe një dhuratë!

Për çdo produkt që bleni, apo keni zgjedhur për të blerë, kontaktoni në chat direkt në faqen e gjirafa50.com, apo në rrjete sociale të gjirafa50, dhe negocioni çmimin dhe dhuratën për produktin e zgjedhur.

Nga gjirafa50 na njoftojnë qe ka shumë dhurata, të llojeve të ndryshme dhe sasia e tyre është e limituar, prandaj NXITONI për të përfituar dhuratën më të mirë!

Vizito www.gjirafa50.com dhe negocio dhuratën tënde!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test