Samsung paralajmëron linjën e vet të re QLED TV - Bota Sot
Samsung paralajmëron linjën e vet të re QLED TV

Teknologji

Samsung paralajmëron linjën e vet të re QLED TV

Më: 8 mars 2018 Në ora: 12:48
Samsung

Kompania ka prezantuar linjën e vet të televizorëve QLED dhe prodhimeve AV për 2018 në ngjarjen First Look New York.

Gjenerata e re e televizorëve të kompanisë jugkoreane do të ketë funksione të përmirësuara, duke iu falënderuar përvojës së shikimit të televizorit më mirë se asnjëherë më parë.

Linja e TV-ve të Samsungut për 2018 ka ekran të avancuar inteligjent, duke iu ofruar shikuesve pamje më të mirë.

Ambient Mode në QLED TV është mënyrë e re e shkëlqyeshme që shikuesve t’iu ofrohet të përjetojnë pamjen vizuele.

Linja e fundit e Samsung TV 2018 do të jetë e pranishme për blerësit në mars të këtij viti.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test