Mimoza nuk e thotë asnjëherë! - Bota Sot
Mimoza nuk e thotë asnjëherë!

Volejboll

Mimoza nuk e thotë asnjëherë!

Nga: Kemajl Goca Më: 29 dhjetor 2019 Në ora: 12:38
Mimoza nuk e thotë asnjëherë!

Njihet si gruaja që merret me politikë dhe është e angazhuar në PDK, Mimoza Shkodra, ish volejbolliste dhe aktualisht nënkryetare e Federatës së Volejbollit të Kosovës!

Ajo është edhe profesoreshë dhe ka plane të mëdha për të ardhmen.

Mimoza asnjëherë nuk e tha dhe as që e  thotë se ka pretendime të bëhet presidente e Federatës së Volejbollit të Kosovës.

Burimet tona raportojnë se Mimoza ka plane me madhore se sa të mendoj për pozitë të presidentes  së FVK-së.  Synimi i Mimozës është që të nxit sa më shumë botën femërore që të merret me sportin skofiar dhe jo të merret me gjëra të kota!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat