Ishte halë në sy për pushtuesin serb - Bota Sot
Ishte halë në sy për pushtuesin serb

Volejboll

Ishte halë në sy për pushtuesin serb

Nga: K. G. Më: 4 janar 2020 Në ora: 11:34
Veli Kajtazi

Sot me vëmendje e përcjellë volejbollin.

Është prej lojtarëve më të mirë që ka pasur Kosova.

Image

Veli Kajtazi në këmbë, në kohën kur luante për KV Universitetin e Prishtinës

Njeriu që dha shumë për sportin skofiar në kohërat më të vështira, në vitet e 90-ta (në kohën e okupimit), me shumë shokë sakrifikuan dhe i rezistuan pushtuesit serb.

Ishte halë në sy për pushtuesin serb. Është Veli Kajtazi, ish volejbollist i spikatur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat