Njihuni me qenin e trajneres së Kosovës  - Bota Sot
Njihuni me qenin e trajneres së Kosovës 

Volejboll

Njihuni me qenin e trajneres së Kosovës 

Nga: Kemajl Goca Më: 9 shkurt 2020 Në ora: 19:34
Njihuni me qenin e trajneres së Kosovës 

Ish volejbollistja Arta Ramadani, aktualisht është edhe trajnere për kategoritë e reja (femrat) të kombëtares së Kosovës dhe edhe e klubit të volejbollit Ferizaj. 

Kohën e lirë ia kushton edhe qenit, që është i racës pastor gjerman, ndërsa sipas saj quhet Ozzy.

Ajo ka kujdes të veçantë për kafshë, sidomos këtë qen e ka për qejfi dhe e respekton shumë.

Image

Sipas saj, qeni është edhe besniku më i madh i njeriut dhe e trajton jashtëzakonisht mirë.

Edhe vajza e saj, Volea është a apasionuar ndaj kafshëve.
"Edhe ky e ka një histori të mirë, se kur jemi feju e kam pru dhuratë dhe tani i ka gjashtë vjet qeni", tregon Arta.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat