Emocionuese 

Volejboll

Emocionuese 

Nga: K. G. Më: 11 korrik 2020 Në ora: 12:33
Emocionuese 

Ferizaj është kampion i ri i Kosovës në volejboll, në konkurrencën e meshkujve.  

Është bërë një ilustrim interesant, lojtarët në prapavijë dhe Jusuf Bytyqi i pari! 

Ky është një falënderim për të ndjerin Jusuf Bytyqi, që kishte themeluar KV Ferizajn në vitin 1993 dhe pas 27 viteve ekzistimi është kampion i ri.

Trajneri Arlind Ibrahimi dhe lojtarët janë të lumtur, që amanetin e  Jusufit e çuan në vend, fitojnë titullin e kampionit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat