Debati për LDK-në, reagon Rrahmani, ua “mbyllë gojën” atyre që votuan parti të tjera  

Aktuale

Debati për LDK-në, reagon Rrahmani, ua “mbyllë gojën” atyre që votuan parti të tjera  

Nga: A.M. Më: 18 shkurt 2021 Në ora: 16:26
Imet Rrahmani

Në zgjedhjet e 14 shkurtit, Lidhja Demokratike e Kosovës doli partia e tretë.

Pas këtij rezultati, kanë dhënë dorëheqje kryetari Isa Msutafa, si dhe kryesia e kësaj partie.

Ndërkaq, në opinionin publikë është shkaktuar debat lidhur më këtë çështje.

Për këtë ka reaguar kandidati për deputetet nga Lidhja Demokratike e Kosovës, Imet Rrahmani.

Ai përmes një postimi në Facebook, ka thënë se vetëm LDK-istët e din kur është e nevojshme të bëhet një intervenim i tillë.

Postimi i plotë:

Më mirë se vet LDK-istët nuk e din askush se ku është e nevojshme me intervenu.

Prandaj ju, që s'paku qe dy tre palë zgjedhje  keni votuar parti të tjera, rrini bre se ju njohim!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat