Humbën jetën 3 anëtarët e familjes nga Gjilani pas helmimit, publikohen pamjet nga banesa e tyre në Gjirin e Lalzit

Aktuale

Humbën jetën 3 anëtarët e familjes nga Gjilani pas helmimit, publikohen pamjet nga banesa e tyre në Gjirin e Lalzit

Më: 9 maj 2021 Në ora: 12:25
3 anëtarët e familjes Haliti që humbën jetën

Shkuan në pushime, por humben jetën në mënyrë të dyshimt.

Në pamjet që shihni më lart duket banesa e familjes Haliti nga Kosova, e cila ishte vendosur me banim në Gjirin e Lalzit, ndërkohë që 3 pjesëtarë të saj ndërruan jetë pasi dyshohet se u helmuan nga kërpudhat.

Familja Haliti, gjyshja Elfete 78 vjeçe, djali i saj Afrimi 56 vjeç dhe gruaja e tij, Ferzinaze, 57 vjeçe, ndërruan jetë me një diferencë 24 orë pas njëri-tjetrit..

Ndërsa mjekët e qendrës shëndetësore të Manzës janë proceduar për "mjekim të shkujdesur".  

Nëse nuk hapet videoja klikoni për ta shikuar në youtube!

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat