Përgjigjet Fatmir Latifaj, nëse ka nevojë ndonjëri prej kandidatëve ‘me i fry hoxha’

Aktuale

Përgjigjet Fatmir Latifaj, nëse ka nevojë ndonjëri prej kandidatëve ‘me i fry hoxha’

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 12:19
Fatmir Latifaj

Hoxhë Fatmir Latifaj u ka bërë thirrje qytetarëve të dalin në votime, që të vendosin vetë se kush t’i drejtojë ata për katër vitet e ardhshme.

“Shpresojmë që ky proces të shkoj në formën më të mirë dhe paqësore se ia kemi borxh vendit tonë dhe aleatëve tanë që të tregojmë kulturë dhe respekt”.

Nevojë me i ‘fry’ hoxha, ai është shprehur se hoxha vetëm ka nevojë t’i lutet zotit për të gjithë kandidatët.

“Hoxha ka nevojë me iu lutë allahut për të gjithë kandidatët. Në Islam është e rregulluar çështja e balancimit. Sot nuk është koha veç me u lut, por me dalë te kutitë e zgjedhjeve”, tha hoxhë Fatmir Latifaj

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat