Çitaku: Rozeta Hajdari nuk ka faj, është e pafuqishme po aq sa e pa ditur

Aktuale

Çitaku: Rozeta Hajdari nuk ka faj, është e pafuqishme po aq sa e pa ditur

Më: 27 korrik 2023 Në ora: 23:08
Vlora Çitaku

Nënkryetarja e PDK-së, Vlora Çitaku ka reaguar pas publikimit të përgjimeve  në lidhje me rezervat shtetërore.

Çitaku përmes një postimi në Faceook ka thënë se ministrja e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari nuk ka faj, pasi sipas saj Hajdari është e pafuqishme po aq sa e pa ditur.

Çitaku ka i ka kërkuar përgjigje kryeministrit Albin Kurti se ku ka mbetur vajin.

“Rozeta nuk ka faj. Ajo është e pafuqishme po aq sa e pa ditur. Kryeministër, ku mbeti vaji?” – ka shkruar Çitaku.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat