Euro dhe Dollari nuk dalin nga “gremina”/ Kursi i këmbimit, 5 Mars 2023

Ekonomi

Euro dhe Dollari nuk dalin nga “gremina”/ Kursi i këmbimit, 5 Mars 2023

Më: 5 mars 2023 Në ora: 09:23
Foto ilustrim

Sot më 5 mars 2023, dollari amerikan blihet me 107.9 lekë dhe shitet me 108.5 lekë.

Euro blihet me 114.7 lekë dhe shitet 115.2 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 129.2 lekë dhe shitet me 130.5 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 114.6 lekë, ndërsa në shitje me 115.5 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 79.2 lekë dhe në shitje me 80.7 lekë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat