Një luks i shfrenuar, hyni brenda vilës më të shtrenjtë në Britaninë e Madhe

Evropë

Një luks i shfrenuar, hyni brenda vilës më të shtrenjtë në Britaninë e Madhe

Më: 15 prill 2021 Në ora: 17:57
Foto nga vendi i ngjarjes

Prona më e shtrenjtë në Britaninë e Madhe ka dalë në shitje për 175 milionë paund.

Vila luksoze dy katëshe i përket miliarderit Nick Candy në Hyde Park. 

Mes të tjerash, apartamenti i manjatit të pronave ka pesë dhoma gjumi, palestër, bar, kinema, dhe një pishinë gjigante.

Vila mund të blihet edhe me kriptovaluta si Bitcoin, ndërsa konsiderohet si “një pasuri e patundshme e klasit botëror që premton të jetë një investim i fortë për vitet që vijnë.”

Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat