Përgjaket Greqia! Vdesin 3 persona

Evropë

Përgjaket Greqia! Vdesin 3 persona

Më: 23 korrik 2021 Në ora: 22:52
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Kavala të Greqisë ku një motor u përmbys dhe u përplas me një turmë jashtë një klubi nate.

Si pasojë e përplasjes tre persona kanë humbur jetën ndërsa tre të tjerë u plagosën dhe u dërguan në spital.

Incidenti ndodhi kur një makinë u përplas me një motor i cili më pas u përmbys.

Image

Ai ndjeki një kurs të pakontrollueshëm ra mbi një turmë që ishte në atë kohë në hyrje të një klubi nate.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat