Njësia Speciale hynë në banesën ku dyshohet se u vra 20 vjeçarja në Ferizaj

Ferizaj

Njësia Speciale hynë në banesën ku dyshohet se u vra 20 vjeçarja në Ferizaj

Më: 23 gusht 2021 Në ora: 20:05
Foto nga vendi i ngjarjes

Njësia Speciale e Policisë ka hyrë në një banesë në Ferizaj.

Dyshohet se në atë banesë është vrarë 20 vjeçarja, Marigona Osmani dje.

Për më shumë, do të ju mbajm të informuar.

Pamjet nga vendi i ngjarjes:

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat