18 vjeçarja nga Ferizaj vuan nga një sëmundje e rëndë, ka nevojë për ndihmën tuaj

Ferizaj

18 vjeçarja nga Ferizaj vuan nga një sëmundje e rëndë, ka nevojë për ndihmën tuaj

Më: 9 shtator 2021 Në ora: 20:37
Altina Gashi

18 vjeçarja Altina Gashi nga Ferizaj vuan nga një sëmundje e rëndë kancerogjene: ANAPLASTIC LARGE T-CELL LYMPHOMA (ALK+).

Për mjekimin e Altinës duhet të sigurohen 40 mijë euro të cilat familja nuk mund t’i sigurojë.

Mjekimi i Altinës kushton 60 mijë e 650 euro (Gjashtëdhjetë mijë e gjashtëqind e pesëdhjetë euro) nga të cilat 20 mijë euro tashmë janë mbledhur.

Në pamundësi të gjetjes së fondeve për Altina Gashin nga Ferizaj, familja e saj kërkon ndihmë urgjente nga qytetarët vullnetmirë për shërimin e vajzës së tyre.

Më poshtë gjeni detajet se si mund ta ndihmoni 18 vjeçaren Altina Gashi.

Llogaria është e hapur në bankën BPB:

Emri i xhirollogarisë: ZADE GASHI

Iban: XK05 1300090002533675

Swift: BPBXXKPR

Nr i familjes: 049/ 289-325

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat