​Mbyllen vendvotimet në Ferizaj

Ferizaj

​Mbyllen vendvotimet në Ferizaj

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 19:18
Foto ilustrim

Në orën 19:00 është mbyllur një ndër Qendrat më të mëdha të votimit në Ferizaj, shkolla “Tefik Çanga”.

Në këtë qendër të votimit kanë pasur të drejtë vote 9 mijë e 378 qytetarë.

Ndërsa, në Ferizaj kanë pasur të drejtë vote 111 mijë e 990 votues, dhe kanë qenë të hapura 44 qendra të votimit.

Sipas zyrtarëve komunalë, nuk është shënuar asnjë parregullsi

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat