Ferizaj nis dekorimin për festat e fundvitit

Ferizaj

Ferizaj nis dekorimin për festat e fundvitit

Më: 13 nëntor 2021 Në ora: 19:00
Ferizaj

Ferizaj ka nisur dekorimin e qytetit për festat e fundvitit.

Kryetari i komunës Agim Aliu ka shkruar se Ferizaj këtë fundvit e pret me plot dashuri, ngrohtësi, drita e argëtim drejt shpresës për më të mira për të gjithë.

“Festat e fundvitit janë afër...

Përgatitjet, tashmë kanë filluar”, ka shkruar ai.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat