Momenti kur një tufë e qenëve vërsulen drejt një vajze në Ferizaj

Ferizaj

Momenti kur një tufë e qenëve vërsulen drejt një vajze në Ferizaj

Më: 13 shkurt 2022 Në ora: 23:18
Foto nga vendi i ngjarjes

Një vajzë i ka shpëtuar për pak sulmit nga disa qenë endacakë që ishin nisur drejt saj teska ishte duke ecur rrugës në Ferizaj.

Nga një video e publikuar nga mediat lokale shihet se momenti kur një tufë qenesh nisen ta sulmojnë vajzën.

Në ato momente andej kalon një veturë me disa persona që i dalin në ndihmë vajzës.

Qentë endacakë janë problem edhe në kryeqytet e në qytetet e tjera në vend ku shumë qytetarë janë ankuar se po sulmohen prej tyre.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat