Dashuri në shkretëtirë

Formula 1

Dashuri në shkretëtirë

Më: 6 janar 2022 Në ora: 13:30
Dashuri në shkretëtirë

Piloti i Meklaren në F1, Lando Norrris, ka konfirmuar lidhjen e tij me modelen portugeze, Luizinja Oliveira, gjatë pushimeve që po kalojnë së bashku në Dubai.

22-vjeçari ka shpërndarë një foto në Instagram me modelen duke shkëmbyer një puthje në shkretëtirë.

Në postimin e tij, Norris shkruante “Rrezja ime e diellit”, duke i bërë fansat e tij të çmenden.

Komentet ishin nga më pozitivet, ku madje spikaste dhe komenti i ish-shokut të tij të skuadrës, Karlos Sainz, i cili shkruante: “Është zyrtare!”.

Gjithashtu kishte dhe komente ku tregonin se disa fansa do të ngelnin zemërthyher nga kjo foto.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat