Takimi i papritur

Formula 1

Takimi i papritur

Më: 19 janar 2022 Në ora: 17:37
Takimi i papritur

E përjavshmja Chi ka bërë të ditur se Tokyo e La Casa de Papel është takuar me ish-pilotin Madonna di Campiglio.

Aktorja spanjolle nuk ka rezistuar dhe i ka kërkuar një selfie ish-kampionit të MotoGP.

Asgjë romantike: Corbero ishte në dëborë me të fejuarin, aktorin argjentinas Chino Darin.

Të dy janë të lidhur që nga 2016-ta dhe bashkëjetojnë në Madrid. Valentino, nga ana tjetër, do të bëhet baba: pret një vajzë nga modelja Francesca Sofia Novello.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat