I çmend meshkujt

Formula 1

I çmend meshkujt

Më: 12 qershor 2022 Në ora: 18:08
I çmend meshkujt

Adrenalinë dhe spektakël edhe jashtë pistës, njihuni me ombrellinën seksi të Moto GP-së!

Moto GP, përveç adrenalinës dhe spektaklit në pistë nga pilotët, gjithnjë ka ofruar shumë “kualitet” edhe për sa u përket ombrellinave bukuroshe.

Modelet seksi ua kanë shtuar edhe më shumë bukurinë garave, ndërsa një prej tyre është edhe Virxhinia Kroçeti.

Modelja nga Toskana është parë shpesh në garën që mbahet në Muxhelo, ndërsa në rrjetet sociale është më aktive se kurrë me foto “të nxehta”. I çmend meshkujt me fotot e saja.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat