Hamilton tregon arsyen e çuditshme pse

Formula 1

Hamilton tregon arsyen e çuditshme pse

Më: 12 gusht 2022 Në ora: 15:52
Hamilton

Lewis Hamilton është një nga pilotët më të mirë që ka njohur Formula 1.

Ndërsa në pistat e garave duket i paarritshëm, duket se 37-vjeçari nuk e bën diçka të tillë gjatë përditshmërisë në rrugë.

Duke folur për mediet e vendit të tij, britaniku theksoi se nuk e drejton vet makinën në rrugë pasi sipas tij kjo gjë e streson.

“Është shumë stresuese për mua. Ka shumë, makina, drita, dhe sinjalistika. Shumë gjëra ndodhin në rrugë, plus nuk më lejojnë të eci me 300 km/h”-tha piloti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat