Nëna nga Kosova sjell në jetë vajzën më 22.2.2022 në orën 2.22 në Gjermani

Gjermania

Nëna nga Kosova sjell në jetë vajzën më 22.2.2022 në orën 2.22 në Gjermani

Më: 23 shkurt 2022 Në ora: 00:05
Emri i saj është Majla dhe ka prindër nga Kosova

Në spital në Leverkusen të Gjermanisë, një vajzë ka ardhur në jetë në datën 22.2.2022.

Emri i saj është Majla dhe ka prindër nga Kosova.

Nëna me emrin Valmire solli në jetë Majlën në orën 2.22 të mëngjesit.

Sipas klinikës, gjendja e nënës dhe fëmijës është e mirë.

Epo, nëse ndiqet besimi në këtë datë, jeta e Majlës do të jetë e mrekullueshme.

Image
Emri i saj është Majla dhe ka prindër nga Kosova
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat