48 vjeçari që vrau ish-gruan në Gjermani është shtetas shqiptar

Gjermania

48 vjeçari që vrau ish-gruan në Gjermani është shtetas shqiptar

Më: 24 janar 2023 Në ora: 12:47
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së diel në Markdorf të Gjermanisë.

Policia në Gjermani ka konfirmuar se 48 vjeçari ka nënshtetësi shqiptare.

Vrasja ka ndodhur të shtunën rreth orës 13:00 në rrugën kryesore. Sipas informacioneve akti ka ndodhur në një treg pazari.

Pas aktit, i dyshuari ka hipur në një taksi dhe është larguar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat