Rrugët e lagjes Dardania mbesin pa ndriçim publik

Gjilani

Rrugët e lagjes Dardania mbesin pa ndriçim publik

Më: 9 dhjetor 2020 Në ora: 22:33
Dardania I

Një ndër lagjet kryesore në qytetin e Gjilanit ka mbetur në terr.

Në lagjen Dardania I ka tashmë disa ditë që dritat e rrugëve nuk janë duke funksionuar.

Qytetarë të kësaj lagje janë ankuar rreth këtij problemi. Ata kanë dërguar pamje nga kjo lagje në redaksinë e gazetës “Bota sot”.

Mungesa e ndriçimit publik vërehet edhe në fotografi.

Ndryshe, “Bota sot”, ka tentuar të marrë përgjigje rreth këtij problemi, por nuk është arritur një gjë e tillë.  

Image
Dardania I

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat