Haziri: Uroj një vit të bardhë dhe me shëndet të plotë në familjet tuaja

Gjilani

Haziri: Uroj një vit të bardhë dhe me shëndet të plotë në familjet tuaja

Më: 31 dhjetor 2020 Në ora: 16:43
Lutfi Haziri

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, me rastin e ndërrimit të motmoteve, ua ka uruar të gjithë qytetarëve dhe bashkatdhetarëve Vitin e Ri 2021.

Haziri u ka uruar qytetarëve një vit të bardhë dhe me shëndet të plotë.

“Ky vit ishte më i rëndi për të gjithë pasi shumë prej nesh kemi humbur njerëzit tanë më të dashur.

Por, shpresoj që pandemia do të marrë fund të shpejti. Uroj që 2021-ta të jetë vit të bardhë dhe me shëndet të plotë në familjet tuaja. Festo me dinjitet, duke qëndruar në shtëpitë tuaja. Gëzuar 2021”, ka uruar Haziri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat