Haziri: Ky është treguesi më i mirë se Gjilani do të jetë gjithmonë qytet i gjilanasve

Gjilani

Haziri: Ky është treguesi më i mirë se Gjilani do të jetë gjithmonë qytet i gjilanasve

Më: 12 nëntor 2021 Në ora: 20:11
Foto ilustrim

Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, në tubimin përmbyllës ka thënë se ndihet i impresionuar me “mbështetjen në formë plebishitare të qytetarëve”.

Haziri ka thënë se sipas tij, sonte është treguesi më i mirë se Gjilani do të jetë gjithmonë qytet i gjilanasve.

“Ky masovitet sonte është përtej partiak dhe është treguesi më i mirë se Gjilani nuk duron bedel politik, por një Kryetar që qeveris pa presion, pa ndikime e pa anime”.

“Ky masovitet sonte është tregues se gjilanasit e duan një Kryetar që qeverisë mbi parimin e barazisë, sepse para ligjit dhe para Zotit jemi të gjithë të barabartë”, ka thënë Haziri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat