E trishtë: Vdes punëtorja e Spitalit të Gjilanit

Gjilani

E trishtë: Vdes punëtorja e Spitalit të Gjilanit

Më: 17 dhjetor 2021 Në ora: 23:35
Spitali i Gjilanit

Sot ka vdekur punëtorja e shërbimeve mbështetëse në Spitalin e Gjilanit, Sahadete Ibrahimi.

Këtë e ka bërë të ditur Spitali i Përgjithshëm i Gjilanit, përmes një njoftimi në Facebook.

Spitali u ka shprehur ngushëllime familjes dhe kolegëve të së ndjerës.

“Njoftim Mortor. Me dhembje e pikëllim të thellë i njoftojmë stafin e Spitalit të Përgjithshëm Gjilan për vdekjen e papritur të punëtores së shërbimeve mbështetëse Znj. Sahadete Ibrahimi Ngushëllime familjes, kolegëve.

Shpirti i saj u prehtë në paqe!“, thuhet në njoftim.

Image
Sahadete Ibrahimi
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat