​Kuvendi Komunal i Gjilanit thirr mbledhje urgjente, rend dite zgjedhja e kryesuesit

Gjilani

​Kuvendi Komunal i Gjilanit thirr mbledhje urgjente, rend dite zgjedhja e kryesuesit

Më: 6 janar 2022 Në ora: 10:55
Gjilan

Kuvendi Komunal i Gjilanit ka thirrur mbledhje urgjente.

Siç kanë njoftuar nga zyra për medie e Komunës së Gjilanit, mbledhja urgjente është thirrur për në ora 15:00.

Në rend dite veç betimit të anëtarëve të kuvendit, do të jetë edhe zgjedhja e Kryesuesit të kuvendnit

Kujtojmë që dje ishte anuluar mbledhja ku pritej të zgjidhej kryesuesi i Kuvendit Komuna të Gjilanit. 

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat