Universiteti “Kadri Zeka” përuron katër libra

Gjilani

Universiteti “Kadri Zeka” përuron katër libra

Më: 22 prill 2022 Në ora: 08:25
Universiteti “Kadri Zeka”

Universiteti “Kadri Zeka” në vigjilje të Ditës Ndërkombëtare të Librit do të përurojë katër libra.

Librat do të jenë të Bajram Kosumit, Merxhan Avdylit dhe Flamur Malokut.

Promovimi i tyre pritet të bëhet duke filluar nga ora 11:00.

Kurse, promovimi bëhet në hapësirat këtij universiteti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat