Mes dhimbjes e lotëve i jepet lamtumira e fundit 41-vjeçares Shqiponja Isufit, e cila u gjend e vdekur në banesën e saj në Zvicër

Gjilani

Mes dhimbjes e lotëve i jepet lamtumira e fundit 41-vjeçares Shqiponja Isufit, e cila u gjend e vdekur në banesën e saj në Zvicër

Më: 5 tetor 2022 Në ora: 16:39
Foto nga mbledhja komemorative

Shqiponja Isufi më 24 shtator u gjend e vdekur në banesën e saj në Bergdietikon AG.

Shqiponja Isufi, 41-vjeçare nga Gjilan sot është varrosur në varrezat e qytetit.

Familjarët e Shqiponjës sot kanë pranuar ngushëllime në Teatrin e Qytetit në Gjilan me lot në sy.

Në mbledhjen komomerative në Teatrin e Qytetit kanë qenë të pranishëm një numër i madh i njerëzve për t’i shprehur ngushëllime familjes së ndjerës Shqiponja Isufi.

Image
Pamje nga mbledhja komemorative

 

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat