Breshër i fuqishëm në Gjilan

Gjilani

Breshër i fuqishëm në Gjilan

Më: 17 maj 2023 Në ora: 19:12
Breshëri në Gjilan

Moti ka ndryshuar sot gjatë ditës në disa vende në Kosovë.

Në Bresalec dhe Poneshin të Gjilanit, ka rënë breshër i fuqishëm, siç ka raportuar Meteo Kosova.

Ndërkohë që nuk dihet nëse ka shkaktuar dëme.

Kujtojmë, se edhe në ditët në vazhdim do të ketë mot me ndryshime.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat