Arrestohet një person nga Raveni i Gostivarit

Gostivari

Arrestohet një person nga Raveni i Gostivarit

Më: 15 tetor 2021 Në ora: 14:22
Foto ilustrim

Punonjësit e policisë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, dje rreth orës 17:30, në rrugën "Major Çede Filipovski" në Gostivar, e kanë privuar nga liria 56-vjeçarin F.B.

Nga Raveni i Gostivarit, i cili më parë kishte sulmuar fizikisht 62-vjeçarin B.B.

Dhe djalin e tij D.B. (36) nga Gostivari. Ai është ndaluar në Stacionin Policor të Gostivarit për sqarim të plotë

Si dhe dokumentim të rastit.TS

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat