Taravari: Fitorja tashmë as që diskutohet - Bota Sot
Taravari: Fitorja tashmë as që diskutohet

Gostivari

E premte, 19 tetor 2018

Taravari: Fitorja tashmë as që diskutohet

Më: 21 tetor 2017 Në ora: 16:16
Taravari

Miq, më lejoni t’ju jap lajmin se numri i anëtarëve të projektit “Gostivari i Pari” ka arritur shifra rekord duke thyer çdo mit politik apo etnik, dhe duke pasur vetëm një ideal:Gostivarin!

Qindra e mijëra qytetarë të Gostivarit janë bashkuar nismës tonë, duke më bërë kështu krenar çdo sekondë që kam fatin të jem pjesë e këtyre njerëzëve.

Fitorja tashmë as që diskutohet, pasi nuk kishte asnjë dyshim se të gjithë gostivarasit e kanë Gostivarin të Parin!

Falemenderit sinqerisht

Arben Taravari

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test