Sela: Kemi votat e shqiptarëve, Zaevi thelloi ndarjen - Bota Sot
Sela: Kemi votat e shqiptarëve, Zaevi thelloi ndarjen

Gostivari

Sela: Kemi votat e shqiptarëve, Zaevi thelloi ndarjen

Më: 29 tetor 2017 Në ora: 21:05
Ziadin Sela dhe Ramiz Merko

“Në rast se kemi parasysh votat e shqiptarëve ne kemi dyfishin e votave në krahasim me kundër kandidatin tonë. Kemi rreth 3 mijë vota më tepër se Ramiz Merko dhe BDI.

Në çdo fshat të Strugës ne kemi fituar. Vota shqiptare në qytet është e jona, ai ka marrë votat e LSDM-së. Shqiptarët e kanë fituar këtë betejë. Për ne është i papranueshëm ky rezultat”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test