Hiqet ndalesa për makinat e rënda në rrugën Gostivar-Dibër - Bota Sot
Hiqet ndalesa për makinat e rënda në rrugën Gostivar-Dibër

Gostivari

E martë, 20 nëntor 2018

Hiqet ndalesa për makinat e rënda në rrugën Gostivar-Dibër

Më: 25 shkurt 2018 Në ora: 11:48
Ilustrim

Është larguar ndalesa për manikat e rënda ngarkuese në rrugën Gostivar-Dibër, e cila ishte vendosur në mëngjes.

LAMM njofton se ndalesa është shfuqizuar në orën 10:35.

Në rrugët tjera shtetërore komunikacioni zhvillohet në korsi të lagura, ndërsa shikueshmëria është ulur deri në 15 metra për shkak të mjegullës në Kodrën e Diellit.

LAMM informon se reshje bore ka në Tetovë, Mavrovë, Kodër të Diellit, Manastir, Prilep, Ohër, Strugë, Resnjë, Kërçovë dhe në kalimet malore Bukovë, Gjavato dhe Presekë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test