Aksident komunikacioni në Gostivar, raportohet një i vdekur - Bota Sot
Aksident komunikacioni në Gostivar, raportohet një i vdekur

Gostivari

Aksident komunikacioni në Gostivar, raportohet një i vdekur

Më: 30 shtator 2018 Në ora: 16:54
Pamje nga aksidenti

Një i ri nga Gostivari raportohet të jetë i vdekur pas një aksidenti në komunikacion.

Sipas TV Globit, 25-vjeçari H.A nga fshati Zdunjë të Gostivarit ka humbur jetën në vend ngjarje pas përplasjes me një traktor.

Policia ka dal në vendngjarje për të kryer këqyrjen e vendit të ngjarjes dhe për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...